BUDUJ Z NAMI

Przekonaj się

CO ZYSKUJESZ

cup

ZADOWOLENIE UŻYTKOWNIKÓW ORAZ PRESTIŻ

Miejsce do rekreacji wpływa znacząco na atrakcje danego miejsca. Streetworkout i parkour park skierowany jest głównie dla osób młodych, siłownie zewnętrzne zyskały dużą popularność wśród osób starszych. Dodatkowe połączenia dwóch miejsc, pozwala nam stworzyć plac dla każdego! Idealnym uzupełnieniem zostaje stół do ping ponga, szachów, a nawet piłkarzyki. Stwórz swój własny plac fitness na świeżym powietrzu!

cup

JAKOŚĆ

Produkty firmy Pod Trzepakiem na tle konkurencji wyróżniają się pozytywnie jakością. Zostało to zweryfikowane poprzez badania antykorozyjne. W przypadku elementów streetworkout i parkour w zależności od wymagań zamawiającego oferujemy możliwosć pokrycia naszych urządzeń dwukrotnie farbą proszkową z podkładem cynkowym. Istnieje także sposobność ocynkowania elementów tudzież wykonania ich z elementów nierdzewnych . W przypadku urządzeń siłowni na świeżym powietrzu jako jedyni w Polsce cynkujemy w całości nasze urządzenia. Ocynkowane jest całe urządzenie, nie tylko konstrukcja! Dodatkowo oferujemy siedziska gumowane, co również jest precedensem. Napisy i nadruki wykonane są metodą UV. Na wszystkie nasze elementy udzielamy 36 miesięczną gwarancję.

cup

BEZPIECZEŃSTWO

Urządzenia firmy Pod Trzepakiem to solidne konstrukcje produkowane w Polsce zgodnie z najnowszymi normami gwarantującymi jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanego i instalowanego przez nas sprzętu są przyznane naszym urządzeniom certyfikaty PN-EN 1176-1:2009, PN-EN 16630:2015-06 oraz PN-EN 1510:2006. Mamy przyjemność poinformować, że braliśmy udział przy tworzeniu projektu europejskiej normy prPN-prEN 16899E dotyczącej stricte parkour parków. Nasze urządzenia zostały dostosowane do ów normy.

Przekonaj się

CO ZYSKUJESZ

cup

FUNKCJONALNOŚĆ

Ze względu na obecność w naszym zespole osób trenujących parkour oraz streetworkout dostosowaliśmy nasze urządzenia do potrzeb naszych użytkowników. Nasze zestawy zostały zaprojektowane ze względu na zróżnicowanie ćwiczących pod względem umiejętności, stopnia zaawansowania w treningach, czy chociażby budowy ciała. Każdy zestaw został starannie zaprojektowany do potrzeb określonych grup odbiorców.

cup

DOPASOWANIE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Nasz standardowy kolor w przypadku urządzeń streetworkout to RAL 3020 (czerwony) oraz RAL 9005 (czarny). W przypadku urządzeń siłowni na świeżym powietrzu: RAL 9006 (szary) oraz RAL 6018 (zielony). Trzmając się zasady, iż do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, istnieje możliwość dopasowania dowolnego koloru do urządzeń. Oprócz zaproponowanych zestawów dajemy możliwość stworzenia własnego zestawu do ćwiczeń. Średni czas oczekiwania na realizację inwestycji wynosi od 2 do 4 tygodni. Nie czekaj, zadzwoń!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA