Boiska do Padla i Padbola

Pod Trzepakiem jako profesjonalny producent boisk do Padla i Padbola, zupełnie nowe dyscypliny sportu w Polsce, które zyskują popularność na całym świecie!

Padel

Sport ten jest drugą dyscypliną po piłce nożnej pod względem popularności w Hiszpanii. W największym państwie na półwyspie iberyskim w Padla gra kilka milionów osób w wieku od 4 do 60 lat! Idealne połączenie tenisa ze squashem. Po więcej szczegółów skontaktuj się z nami!

Padbol

Firma Padbox to jedyny przedstawiciel Padbola w Polsce. Współtwórz z nami ten sport, który zdobywa serca miłośników piłki nożnej na całym świecie. Sport ten wywodzi się z Ameryki Południowej, jest idealnym połączeniem piłki nożnej z siatkówką. Niezwykle widowiskowa dyscyplina, gdzie liczy się technika oraz kreatywność! Zainteresowany postawieniem boiska u siebie?

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę : www.padbox.pl

*Padbox to oficjalny przedstawiciel firmy Padbol w Polsce, jest jedynym podmiotem uprawnionym do wprowadzania na rynek, dystrybucji i instalacji torów Padbol w Polsce. Przedstawicielstwo ma charaktrek wyłącznościowy.