PT Physical Training – poszukujemy partnerów handlowych, projektowych oraz sportowych!

Dzięki naszemu przyszłościowemu podejściu, jesteśmy zdeterminowani, aby zbudować silną sieć dystrybucji w Polsce, w Europie i nie tylko.

Nasze urządzenia sportowe cieszą się coraz większą popularnością, specjalizujemy się w sprzęcie na świeżym powietrzu.

Zaczynamy mocno rozwijać się również w przestrzeni komercyjnej.

Jeżeli masz możliwości, aby poszerzać rozpoznawalność naszej marki, napisz do nas!

Pragniemy wprowadzać nasze rozwiązania w nowe obszary, szukamy jedynie rzetelnych i w pełni zaangażowanych partnerów, którzy mają doświadczenie, możliwości, a także kontakty do promowania, zapraszamy!

Ambasadorzy

Przedstawiamy Wam nasz zespół ekspertów/sportowców z danych dziedzin sportu, którzy promują wspólnie z nami rozwijające się dyscypliny sportu!
Poznaj wspaniałych sportowców z którymi współpracujemy na co dzień, aby ulepszać nasze rozwiązania!

Tomasz Oślizło

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski indywidualnych OCR oraz w sztafecie.Laureat wielu biegów przeszkodowych. Prawdziwy górnik, który rzeźbi swoją stalową zbroję każdego dnia na zestawie wyprodukowanym w naszej stajni. Największy sukces sportowy to Mistrzostwo Europy z 2019 roku w biegach przeszkodowych na dystansie 15km!

Maciek Naduk

Wielokrotny mistrz Polski w Padlu. Osoba, która rozwija tę dyscyplinę w Polsce od samego początku. Manager pierwszego, dużego obiektu do Padla w Polsce. Prawdziwy ekspert. Duża nadzieja na arenie międzynarodowej w następnych latach!

Krystian 'Czapla' Czaplicki

Od dziecka związany z parkourem. Prowadzący jedną z najlepszych grup pokazowych parkour w Polsce – 'Movement Crew’. Brał czynny udział w profesjonalizacji parkouru w Polsce, wspólnie z ekipą KS Movement tworzył pierwszą wewnętrzną salę parkour w Polsce.  Człowiek wielu talentów, które zaprowadziły go do mistrzostwa Poski w OCR100m w 2021 roku! Pomaga nam w zakresie parkour, oraz przeszkód typu ninja.

Jako nasz partner skorzystasz z

  • atrakcyjnej stawki prowizyjnej
  • możliwości udziału w ciekawych realizacjach
  • możliwości ciągłego rozwoju
  • promowania najszybciej rozwijających się sportów w Europie

POSZUKUJEMY

DYSTRYBUTORÓW
PROJEKTANTÓW
PRZEDSTAWICIELI SPORTÓW

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU