O NAS

Producent street workout oraz parkour parków i siłowni zewnętrznej

park do ćwiczeń
Chcielibyśmy zaprosić Cię do naszego świata marzeń, sportu oraz wspólnej zabawy. Projekt Pod Trzepakiem to zupełnie nowoczesny pomysł na zagospodarowanie przestrzeni w sprzęt rekreacyjno-sportowy do ćwiczeń na powietrzu.
To właśnie pod trzepakiem jeszcze jakiś czas temu spotykaliśmy się, aby rozmawiać i spędzać aktywnie popołudnia. Ilu z Was wspomina te chwile z rozrzewnieniem i chciałoby w pewien sposób do nich wrócić?
Niewątpliwie obecnie możemy odczuć znaczący brak miejsc służących poprawie kondycji fizycznej takich jak siłownie pod chmurką, tory przeszkód dla dzieci na placach zabaw, czy mała architektura sprzyjająca rozrywce na powietrzu.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

PROJEKT

Wsparcie na etapie tworzenia wizji placu, projektowania. Szczegóły w dziale Dla Architekta.

PRODUKCJA

100% polska produkcja z dbałością o najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Zobacz Produkty.

TRANSPORT + MONTAŻ

Zajmiemy się również transportem, przygotowaniem nawierzchni oraz montażem urządzeń na placu.

POKAZY + WARSZTATY

Zapewniamy ciekawy sposób na otwarcie – pokazy parkour i street workout połączone z warsztatami dla mieszkańców. Szczegóły: Oferta KS Movement .

Maciej Ignaciuk

Założyciel
Chętnie przekaże Państwu swoje długoletnie doświadczenie w budowie aktywnych miejsc wypoczynku, w szczególności siłowni zewnętrznych. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politechniki Gdańskiej.W wolnym czasie pasjonuje się muzyką alternatywną oraz historią współczesną.

Tomasz Dąbrowski

Założyciel
Od 11 lat pochłonięty w pasji, jaką jest parkour. Działa aktywnie w kierunku rozwoju i popularyzacji tej dyscypliny w Polsce. Tematem projektowania parkour parków zajmuje się już od 6 lat. Dzięki wiedzy praktycznej w parkour i street workout, tworzy użyteczne place do cwiczeń.

Siłownie w plenerze i place do street workout

Pod Trzepakiem to zespół ekspertów w dziedzinie zagospodarowania przestrzeni publicznej oraz budownictwa.
Dodatkowo możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem praktycznym, zrzeszając w swojej grupie osoby uprawiające street workout i parkour.
Jesteśmy producentem nowoczesnych placów zabaw, sprzętu do street workout, parkour parków, siłowni zewnętrznych, a także trampolin na place zabaw.
Pomagamy naszym Klientom na każdym etapie tworzenia placu, zaczynając od zaprojektowania, aż po wbicie ostatniej łopaty. Innowacyjność połączona z doświadczeniem pozwala każdemu cieszyć się z wyjątkowego sprzętu do ćwiczeń na powietrzu.